İndiriliyo

Microsoft Word İndir (iOS)


Bilgisayarınızdaki Word deneyiminizi iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize taşıyan resmi Word uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 482 MB
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Microsoft
İndiriliyo, lütfen bekleyiniz...
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

iPhone ve iPad İçin Resmi Word Uygulaması

Microsoft Word uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarlarımızda kullandığımız resmi Word uygulamasıdır. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen ve Microsoft’un metin yazma programı olan Word programının mobil sürümü olan bu uygulama ile iOS cihazlarınızda da artık metinlerinizi yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu uygulama ile hazırladığınız belgeler bilgisayarınızda nasıl gözüküyorsa iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde de aynı şekilde gözükecektir. Microsoft’un bulut hizmeti olan OneDrive sayesinde bu belgelerinize her yerden ulaşma imkanınız da var. Ayrıca sadece OneDrive değil Dropbox ve SharePoint hizmetleri aracılığı ile bu belgelerinizi iOS cihazınzıdan paylaşma imkanınız da var.

microsoft-word-ios-2

Dolayısıyla bilgisayarınızda hazırladığınız bir belgeye iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde yada iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde hazırladığınız bir belgeye sonradan bilgisayarınızda devam edebilirsiniz. Tıpkı PC’de olduğu gibi mobilde resim, tablo, grafik gibi veriler de ekleyebilirsiniz. Kısacası bilgisayarınızdaki Word deneyimini akıllı telefon ve tabletlere taşıyan bir uygulama.

Microsoft Word Ekran Görüntüleri


Microsoft Word İndir (iOS) uygulaması iOS 9.0 ve üzeri telefon ve tabletlere Ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamanın dili Türkçe'dir, boyutu ise 482 MB'dır. Microsoft tarafından geliştirilen bu uygulama en son 2 ay önce güncellenmiştir.

Sponsorlu BağlantılarPopüler Android Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz