İndiriliyo

Microsoft Word İndir (Windows Phone)


Bilgisayarınızdaki Word deneyiminizi Windows Phone cihazlarınıza taşıyan resmi Word uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 98.07 MB
Sistem : Windows 10 Mobile
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Microsoft
İndiriliyo, lütfen bekleyiniz...
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Windows Phone İçin Resmi Word Uygulaması

Windows 10 Mobile işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Microsoft Word uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarlarımızda kullandığımız resmi Word uygulamasıdır. Metin yazma programları arasında en popüleri olan Word programının Windows 10 Mobile sürümü olan bu uygulama ile artık metinlerinizi akıllı telefon ve tabletlerinizden de yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 10 Mobile cihazlarınızdaki bu uygulama ile hazırladığınız belgeler bilgisayarınızda nasıl gözüküyorsa mobil cihazınızda da aynı şekilde gözükecektir. Microsoft’un bulut hizmeti olan OneDrive sayesinde bu belgelerinize her yerden ulaşma imkanınız da var. Ayrıca sadece OneDrive değil Dropbox ve SharePoint hizmetleri aracılığı ile bu belgelerinizi Windows 10 Mobile cihazınızdan paylaşma imkanınız da var.

microsoft-word-windows-phone-2

Dolayısıyla bilgisayarınızda hazırladığınız bir belgeye Windows 10 Mobile cihazınızda yada Windows 10 Mobile cihazınızda hazırladığınız bir belgeye sonradan bilgisayarınızda devam edebilirsiniz. Tıpkı PC’de olduğu gibi mobilde resim, tablo, grafik gibi veriler de ekleyebilirsiniz. Kısacası bilgisayarınızdaki Word deneyimini akıllı telefon ve tabletlere taşıyan bir uygulama.

Microsoft Word Ekran Görüntüleri
Sponsorlu BağlantılarPopüler Android Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz