İndiriliyo

Outlook Express İndir


Microsoft Outlook Express masaüstünüzde çevrimiçi iletişim kurmanızı sağlar. Çalışma arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla e-posta alışverişi yapmak veya fikir ve bilgi alış verişi için haber gruplarına katılmak için İhtiyacınız olan bütün araçlar burada.

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 750 KB
Sistem : Windows Me, 2000, XP
Versiyon : 6.0
Üretici : Microsoft
İndiriliyo, lütfen bekleyiniz...
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Ücretsiz E-Posta Programı

Microsoft Outlook Express programı kullanıcı dostu olan ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen vie e-posta programıdır. Programın sadeliği, e-posta konusunda hızlı ve etkin iletişim isteyen kullanıcılar için ideal bir programdır. Mesajlarınızı hızlandırmak için sabit kullanabilirsiniz ve bu mesajlara kişiselleştirilmiş bir imza ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Outlook Express’in düzenleme yetenekleri piyasadaki diğer paketlerde olduğu gibi çok yönlü olmayabilir. Ama temel işlevleri yeterince gerçekleştirmekte. Hotmail gibi e-posta hesaplarından gelen mesajları almak için Outlook Express kurabilirsiniz. Yeni bir mesaj aldığınızda anında sizi uyarır. Bu sürekli bir e-posta sağlayıcısıdır. ;İntenet sayfası üzerinden oturum açmadan e-postaları görmek için kullanışlı bir yoldur.

Outlook Express windows

Artıları

Mesajları düzenlemek ve göndermek çok kolay. Otomatik olarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. Bilgisayarınıza zarar verebilecek ekleri ve resimleri engeller ve kolay kullanımlı adres defteri ile tek bir yerde kişilerinizi tutabilirsiniz.

Eksileri

Hiçbir spam filtresi yoktur.

Sonuç

Outlook Express evde ve ofiste kullanmak için ideal bir e-posta programıdır. İhtiyacınızı karşılayacak güvenilir bir şekilde işinizi görür.


"Outlook Express İndir" başlıklı programı Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Windows Me, 2000, XP işletim sistemini destekleyen bu program, Microsoft tarafından geliştirilmiştir. İngilizce dil desteğine sahip olan bu program 750 KB dosya boyutuna sahiptir. Program en son 3 sene önce güncellenmiştir.

Sponsorlu BağlantılarPopüler Windows Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Outlook Express İndir Kullanıcı Yorumları

 1. fatih dedi ki:

  Sorun 1:Microsoft Outlook 2009 istiyorum ama burada Microsoft Outlook Express var.

  Sorun 2:Setup dosyası açılmıyor.(Bu kadar basit.)

  Şikayet:Lütfen Şikayet 1 ve 2’deki sorunları düzeltin.İyi günler.

  • Göktürk dedi ki:

   zaten yazının başlığı outlook express. eğer outlook 2009 arıyorsanız o zaman outlook 2009 başlıklı bir yazı bulun.

Yorum Yaz