İndiriliyo

Samorost 3 İndir (Mac)


Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda gizli nesneleri bularak oynayabileceğiniz macera tarzında bir bulmaca oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 1 GB
Sistem : Mac OS X 10.7 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Amanita Design
İndiriliyo, lütfen bekleyiniz...
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Mac İçin Gizli Nesneleri Bulma (Bulmaca) Oyunu

Samorost 3 oyunu Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş macera tarzında bir bulmaca oyunudur. Yani karşınıza çıkan bulmacaları çözerek ilerleyeceğiniz bir macera oyunu da diyebiliriz. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınız için maalesef ücretli olarak indirebileceğiniz oyunda tuhaf görünüşlü bir karakteri kontrol ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun grafiklerinde çok fazla detay olduğu için bulmacaları çözmek biraz fazla zaman alıyor. Çünkü bakmanız gereken çok fazla nesne var. Ödül dahi kazanan Mac OS X tablet ve bilgisayarınızda bu oyunda amaç sihirli flütün sırrını çözmek. Mac tablet ve bilgisayarlarınızdaki oyunda birden fazla ortamda ilerliyorsunuz. Bu ortamlar kimiz zaman bir ormanlık olurken kimi zaman alevlerin bol olduğu mağaralar oluyor.

samorost-3-mac-2

Ayrıca Mac tablet ve bilgisayarlarınızda bazen yürüyerek bazen koşarak bazende ilginç araçlara binerek ilerliyorsunuz. Oyunda ilerlemek için gizli nesneleri mutlaka bulmalısınız. Oynadıkça sevebileceğiniz bir oyun.

Samorost 3 Ekran Görüntüleri

Samorost 3 Video


"Samorost 3 İndir (Mac)" başlıklı programı Ücretli olarak indirebilirsiniz. Mac OS X 10.7 ve üzeri işletim sistemini destekleyen bu program, Amanita Design tarafından geliştirilmiştir. Türkçe dil desteğine sahip olan bu program 1 GB dosya boyutuna sahiptir. Program en son 2 ay önce güncellenmiştir.

Sponsorlu BağlantılarPopüler Mac Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz